Referencie na blogerské a marketingové spolupráce

Bellarose logoSpolupráca s Danielou je záruka perfektnej komunikácie, dodržania termínov a vynikajúcich výstupov. Ku spolupráci pristupuje veľmi aktívne, zodpovedne a najmä profesionálne, jej výstupy sú mimoriadne kreatívne a vždy v súlade so zadaním. Danka sa veľmi dobre orientuje aj v marketingu na Instagrame, čo je vidno ako z priebehu spolupráce, tak aj z jej výsledkov a výstupov. Obsah, ktorý tvorí má vždy pridanú hodnotu a niet sa čomu diviť, že je tak obľúbený. Ďakujeme za niekoľko uplynulých úspešných spoluprác a tešíme sa na ďalšie.
Soňa, Bellarose.sk

GradaS Danielou sme si k sebe našli cestu cez spoločnú lásku ku knihám. Na recenzovaní spolupracujeme už dlhšiu dobu a spôsob akým Daniela propaguje naše knihy, je zábavný, kreatívny, autentický a vždy úprimný! Daniela je veľmi svedomitá a profesionálna a na jej výstupy sa vždy teším nielen ako „partner“ ale aj ako sledujúci, ktorý čaká, čo opäť vymyslí! Som vďačná za každú stránku, ktorú prečíta a že sa o našej malej produkcii vďaka nej dozvedajú ďalší čitatelia.
Janka, Grada.sk

logo-miniloveSpolupráca s Dankou začala písaním článkov na blog nášho e-shopu. Už po prvom článku bolo zrejmé, že lepšieho človeka sme si vybrať nemohli. Orientuje sa perfektne vo svete hračiek, má skúsenosti s písaním blogu, pozná systém, v ktorom pracujeme, vie sa rýchlo zorientovať a v neposlednom rade má naozaj skvelé nápady. Každý článok dokáže posunúť o level vyššie trefnými zaujímavosťami, ktoré si naštuduje a prečíta. Spoluprácu sme rozšírili aj ďalej a pevne veríme, že tento trend bude pokračovať :). Spoľahlivosť, precíznosť, rýchlosť a ochota robiť veci inak ako ostatní sú Dankinou devízou. Sme radi, že sa stala našou súčasťou.
Katka, www.minilove.sk

albiKto hľadá spoľahlivého partnera pre spoluprácu, v Daniele ho bezpochyby nájde. Je radosť pracovať s osobou, ktorá je nápaditá, dôsledná, ochotná a profesionálna zároveň. S maminkou, ktorá lásku k dieťaťu a radosť zo spoločne stráveného času dokáže preniesť do každej bežnej činnosti, do pracovných povinností i do hier. A tieto pocity sú cítiť i z pracovných výstupov. Preto sú krásne a obľúbené. Ďakujem Daniela a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Iva, www.albi.sk

HrackolandSpolupráca s Danielou bola veľmi prirodzená, nenásilná a zároveň presvedčivá. Oslovila som ju po dlhšom sledovaní na instagrame a preto som vedela, že sa jej hračky od nás budú páčiť. Odpropagovanie som nechala na ňu a bola som naozaj spokojná. Hračky veľmi pekne opísala a ukázala pomocou videa aj fotiek. Danielkin prejav je kultivovaný, prirodzený a ľudsky sympatický. Veľmi si vážim Danielinu pomoc, empatiu a spolupatričnosť s malými rodinnými eshopmi aj mimo spolupráce. Je to človek so srdcom na pravom mieste a spolupráca s takýmito ľuďmi je vždy skvelá. 😊
Martina, www.hrackoland.sk

Spolupráce s Danielou a Agátiným Světem probíhá už pár měsíců, nejdříve pouze přes Instagram formou fotek a stories a nyní spolupráce pokračuje přes psaní recenzí a článků na náš blog. Daniela je velmi pečlivý člověk, spolupráce je pohodová a co bych chtěla zdůraznit je, že Daniela nás vždy mile překvapí prací nad rámec spolupráce. Tímto vám děkujeme za skvěle odvedenou práci, Magda Kaucká za Agátin Svět.
www.agatinsvet.sk

Danielke som písala s malou dušičkou, s prosbou o spoluprácu. Predsa len instagram je virtuálne miesto a keďže sme sa osobne nepoznali, nevedela som aká bude odpoveď. No skúsila som a som veľmi rada, že sa rozhodla to so mnou vyskúšať. Predstavila magnetickú knižku veľmi krásnym a kreatívnym spôsobom. Dokonca navrhla jednu darovať, čomu som nenamietala, potešilo ma to. Urobili sme radosť nielen sebe, ale aj niekomu inému. Veľmi si vážim prístup, akým k spolupráci pristúpila, žiadne „maniere“(ako mnohí blogeri mávajú), ale rovnaká úcta na oboch stranách. Predsa len každý nejako začína a je na mieste si vzájomne pomáhať. Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu :-).
www.kocurjonatan.sk

Spoluprácu s Danielkou môžem len odporučiť – príjemný, milý a zároveň profesionálny prístup, cit pre detail a estetiku. Zároveň Danielka pekne fotí a dobre píše. A okrem toho má príjemný hlas, ktorý  sa dobre počúva.
www.chalkydesign.sk

Bupi shopInstagramový profil @pazravo sme si vybrali pre našu značku detskej kozmetiky Bupi. Danielu sme zvolili ako vhodnú influencerku – mamičku. Vždy pristupovala k postom so srdcom a bolo cítiť jej obrovskú lásku k dcérke a súčasne prirodzený talent pre pekné veci ako aj oku lahodiacu kreativitu, ktorú na svojom profile prezentuje. Spolupráca s Danielou bola bezproblémová, vysoko profesionálna, výstupy boli vždy načas a obsahovo presne zodpovedali našim cieľom. Ďakujeme.
Michaela Berzediová, Bupishop.sk a bupižabka

Danielka mi pomohla vyriešiť problém, ktorý som mala s instagramom. Ten mi zrušil označovanie produktov. Prihlásila sa do môjho účtu, kde mala moju 100% dôveru a prišla na to, kde bol problém, ktprý odstránila a hneď sa mi vrátila možnosť označovania produktov na instagrame. Ďakujem jej za jej milý prístup a odporúčam. Je to úžasná osoba a ešte vám vyrieši aj vaše problémy. Radosť spolupracovať s takýmto človekom.
Silvia, www.kreativneprsteky.sk

Danielu a jej Instagramový profil @pazravo sme vybrali pre klienta ako vhodnú influencerku na odprezentovanie produktu určeného pre deti.
Riadili sme sa vynikajúcim engagement rate-om, ktorý nám pri audite jej profilu vyšiel. Zaradili sme ju teda (aj napriek menšiemu počtu followerov) do mixu s influencerkami s vyšším počtom sledovateľov. A urobili sme dobre. Spolupráca vyšla skvele! Od profesionálnej komunikácie s Danielou, cez perfektné vizuálne odprezentovanie, až po dosahy. Spolupráca s @pazravo bola veľmi efektívna, pretože Daniela tvorí na sociálnych sieťach veľmi kvalitný obsah, čím si získava dôveru svojich sledovateliek a rastie jej influence. Toto je presne ten profil, ktorý dokazuje, že starostlivo vybrať klientovi mikroinfluencera, vie byť zásah do čierneho.
Zuzana Badinková, Senior PR consultant, MediaMate, s.r.o.

Danka mi poskytla výnimočné online poradenstvo ohľadom fungovania instagramu v biznis svete. Videohovor s ňou bol veľmi príjemný a hlavne prínosný. Ďakujem za super usmernenie a poradenstvo, veľa mi to dalo a informácie ešte stále spracovávam a dávam ich postupne do praxe. Ešte raz ďakujem aj za príjemne strávený čas 😉
Adrianka Sztraková, Farma Tekvička

Napísali o mne

"Daniela šije originálne eko vrecká. Odlišuje sa jednou špecialitou"

"V rozhovore nám Daniela, východniarka žijúca v Bratislave prezradí čosi viac o pažravých vreckách."

ecoholding.sk

"Chceli by sme z nej vychovať odvážnu mladú ženu, ktorá dokáže rešpektovať iných ľudí"

zenuskaren.sk

"Život ma naučil, že ma vedia nakopnúť aj ozaj maličké veci"

"Inšpiratívne ženy - Daniela Dušek"

mojperfektnysvet.blogspot.com

Videorozhovory

 

daniela dusek

Najnovšie články na blogu