Referencie na blogerské spolupráce

HrackolandSpolupráca s Danielou bola veľmi prirodzená, nenásilná a zároveň presvedčivá. Oslovila som ju po dlhšom sledovaní na instagrame a preto som vedela, že sa jej hračky od nás budú páčiť. Odpropagovanie som nechala na ňu a bola som naozaj spokojná. Hračky veľmi pekne opísala a ukázala pomocou videa aj fotiek. Danielkin prejav je kultivovaný, prirodzený a ľudsky sympatický. Veľmi si vážim Danielinu pomoc, empatiu a spolupatričnosť s malými rodinnými eshopmi aj mimo spolupráce. Je to človek so srdcom na pravom mieste a spolupráca s takýmito ľuďmi je vždy skvelá. 😊
www.hrackoland.sk

Spolupráce s Danielou a Agátiným Světem probíhá už pár měsíců, nejdříve pouze přes Instagram formou fotek a stories a nyní spolupráce pokračuje přes psaní recenzí a článků na náš blog. Daniela je velmi pečlivý člověk, spolupráce je pohodová a co bych chtěla zdůraznit je, že Daniela nás vždy mile překvapí prací nad rámec spolupráce. Tímto vám děkujeme za skvěle odvedenou práci, Magda Kaucká za Agátin Svět.
www.agatinsvet.sk

Danielke som písala s malou dušičkou, s prosbou o spoluprácu. Predsa len instagram je virtuálne miesto a keďže sme sa osobne nepoznali, nevedela som aká bude odpoveď. No skúsila som a som veľmi rada, že sa rozhodla to so mnou vyskúšať. Predstavila magnetickú knižku veľmi krásnym a kreatívnym spôsobom. Dokonca navrhla jednu darovať, čomu som nenamietala, potešilo ma to. Urobili sme radosť nielen sebe, ale aj niekomu inému. Veľmi si vážim prístup, akým k spolupráci pristúpila, žiadne „maniere“(ako mnohí blogeri mávajú), ale rovnaká úcta na oboch stranách. Predsa len každý nejako začína a je na mieste si vzájomne pomáhať. Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu :-).
www.kocurjonatan.sk

Spoluprácu s Danielkou môžem len odporučiť – príjemný, milý a zároveň profesionálny prístup, cit pre detail a estetiku. Zároveň Danielka pekne fotí a dobre píše. A okrem toho má príjemný hlas, ktorý  sa dobre počúva.
www.chalkydesign.sk

albiKto hľadá spoľahlivého partnera pre spoluprácu, v Daniele ho bezpochyby nájde. Je radosť pracovať s osobou, ktorá je nápaditá, dôsledná, ochotná a profesionálna zároveň. S maminkou, ktorá lásku k dieťaťu a radosť zo spoločne stráveného času dokáže preniesť do každej bežnej činnosti, do pracovných povinností i do hier. A tieto pocity sú cítiť i z pracovných výstupov. Preto sú krásne a obľúbené. Ďakujem Daniela a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Iva, Albi

www.albi.sk

Napísali o mne

"Daniela šije originálne eko vrecká. Odlišuje sa jednou špecialitou"

"V rozhovore nám Daniela, východniarka žijúca v Bratislave prezradí čosi viac o pažravých vreckách."

ecoholding.sk

"Chceli by sme z nej vychovať odvážnu mladú ženu, ktorá dokáže rešpektovať iných ľudí"

zenuskaren.sk

"Život ma naučil, že ma vedia nakopnúť aj ozaj maličké veci"

"Inšpiratívne ženy - Daniela Dušek"

mojperfektnysvet.blogspot.com

Videorozhovory

 

daniela dusek

Najnovšie články na blogu