Detské hračky pre deti od 2 rokov - Pažravo

by Daniela
4 roky ago
578 Views

Aj keď samú seba nepovažujem za mamablogerku, je jedna téma, ktorej sa na mojom instagrame venujem veľmi často. Asi som ešte stále dušou dieťa, pretože zbožňujem vyberať Lícnatke detské hračky.
Samozrejme, nenakupujem ich bezhlavo a bez rozmyslu, práve naopak. Dávam si veľký pozor, akú hračku jej vyberiem. Chcem, aby si Lícnatka rozvíjala kreativitu, cibrila motoriku a v neposlednom rade aj rozmýšľala nad tým, ako sa s hračkou zabaviť. Často ukazujem „naše“ hračky aj na Instagrame, takže mi chodí celkom dosť pozitívnych reakcií nielen od mám, ale aj od žien, ktoré vyberajú hračky pre svojich synovcov či neterky. Práve z toho mám veľkú radosť, pretože ja sama viem, ako veľmi stratená som bola pri výbere hračiek pre deti mojich kamošiek, kým som sama nebola mamou.

Pred pár mesiacmi sme teda zobrali väčšinu hračiek na jedno miesto a natočili sme spoločné video, v ktorom sme sa snažili aspoň trocha hračky ukázať. Toto video nie je súčasťou žiadnej spolupráce, ja sama som sa rozhodla, že hračky chcem ukázať, pretože viem, ako to môže pomôcť pri rozhodovaní, či niečo kúpiť alebo nie.
Vopred musím upozorniť, že Lícnatka nemá k dispozícii všetky hračky naraz, pretože ja sa jej ich snažím striedať a obmieňať. Takže niektoré vždy vyberiem a niektoré naopak skryjem a tak dokola po pár týždňoch, keď vidím, že už o nejakú nejaví veľký záujem. Tak sa prosím nedeste, že v tých videách toho ukazujeme tak veľa.
Dostala som otázku, ako ich skladujem, tak úplne jednoducho – v pracovni a v hosťovskej izbe máme regály, kde sú hračky odložené. Často v originálnych krabiciach, pretože som v tomto tak trošku Monk 🙂

Keďže viem, že nie každý, kto číta tento blog, chodí aj na môj instagram, rozhodla som sa vám sem videá pridať, aby ste si ich mohli pozrieť tiež a aby neostali iba „zabudnuté“ na IGTV. Prosím, berte ich s humorom, prvotnou myšlienkou bolo, aby som natáčala sama, ale Lícnatka sa rozhodla bojkotovať tento môj skvelý plán a rozhodla sa pridať. Keď pán J. zbadal, že to bude asi riadna žúrka, pridal sa tiež.

Odvtedy nám už pár iných kúskov pribudlo, tak sa snáď niekedy dostanem k tomu, aby som natočila ďalšie pokračovanie… Možno o čosi profesionálnejšie a serióznejšie. Veď posúďte vy…

PS: Bežte si prečítať aj starší článok o detských hračkách, ktorý nájdete na mojom blogu.

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Sľúbila som vám už niekoľkokrát, že vám ukážem aké hračky máme doma, s ktorými sa Lícnatka hráva. V hlave som mala predstavu o krásnom videu, kde budem mať za sebou upratané, nastajlované pozadie a budem pri tom sama, aby ma nikto nerušil. Ale realita je ako obyčajne iná. Lícnatka šípila, že sa bude niečo diať a tak sa rozhodla, že spánok je zbytočný a že sa ku mne pripojí. Pán J. neváhal a pripojil sa tiež. Tak nech sa páči… Prvá časť, kde vám ukazujeme hračky malej slečny 🙂 Toto video nie je spolupráca so žiadnou značkou. A dajte mi prosím do komentára vedieť, či sem mám pridať aj pokračovania 🙂 #danieladusek #pazravo #tipynahracky #tipynadetskehracky #detskahracka #detskehracky #licnatkaodporuca #materstvo #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #hracky #hrackypredeti

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Dušek (@pazravo),

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *